Обяви за работа в Шумен от bg-rabota.com

Обяви за работа

ОПЕРАТОР НА ФЛЕКСОПЕЧАТ

Обява за работа в Шумен за "Производство", публикувана на 08.04.2014 , разгледана 728 пъти

НЕАКТИВНА
Изисквания:
1. Средно техническо образование;
2. Отговорност, организираност, дисциплинираност;
3. Умения за работа в екип;
3. Предишен опит на подобна позиция - мин. 2 г.

Отговорности:
1. Организиране работата на флексопечатна машина;
2. Извършва задължително планирана седмична и месечна профилактика;
3. Регулярно обслужване на машината.

Ние предлагаме:
1.Възможност за работа в динамична среда
2.Възможност за обучение и професионално развитие.
3.Стимулиращо заплащане, обвързано с уменията и компетенциите.

Кандидатите могат да бъдат от градовете: Нови Пазар, Девня

Моля, кандидатствайте като изпратите актуална автобиография със снимка.

Само одобрените по документи кандидати, отговарящи на посочените изисквания ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични по смисъла на ЗЗЛД и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Град: Шумен

Телефон: 0879947243

Имейл: hr@varnapack.com

Лице за контакти: Таня Найденова