Обяви за работа в Шумен от bg-rabota.com

Обяви за работа

Болоногледач за района на Schönaich, Германия

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 04.06.2021 , разгледана 1571 пъти

За наш клиент в Schönaich търсим кандидатка с опит в обрижването и средни познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения.

Предлагаме:

Стартова дата: 20.06.2021 г. дългосрочно

Много добро възнаграждение в размер на: 2738,16 лв. (1400 EUR) НЕТО

Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;

Почивно време и интернет;

Осигурено пътуване от София до дома на клиента;

Възможност да се запознаете с немската култура.

Повече информация за обгрижваните лица:

Клиентът е висок 175 см, 72 кг. Прекарал инфаркт, с напреднала деменция, забравя. Има нужда от помощ при ставане с подхват под мишница и повдигане, но се придвижва самостоятелно. Няма нощни ставания. Взима лекарства за сън. Има нужда от помощ в личната хигиена, да бъде придружаван в разходките. Два пъти седмично идва Pflegedienst да го къпят. Налага се смяна на памперс. Живее със съпругата си, която участва в домакинството.

Задължения и отговорности:

Цялостна поддръжка на дома;

Организация на дневен режим;

Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;

Помощ в приготвянето на храна;

Съдействие при ежедневната лична хигиена.

Изисквания към кандидатите:

Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и водене на домакинство;

Средни познания по немски език;

Коректност и лоялност;

Комуникативност и отговорност.

За да кандидатствате, моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: МГ 1701) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Заплащане: 2738,16 лв

Град: Всички

Телефон: 028321040

Имейл: ads@eps-jobs.bg

Лице за контакти: Драгомир Иванов