Обяви за работа в Шумен от bg-rabota.com

Обяви за работа

Домашен помощник за района на Hemmingen, Германия

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 04.06.2021 , разгледана 2071 пъти

За наш клиент в Hemmingen търсим кандидатка с опит в обрижването и добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения.

Предлагаме:

Стартова дата: 22.06.2021 г. – за един месец

Много добро възнаграждение в размер на: 2640,37 лв. (1350 EUR) НЕТО

Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;

Почивно време и интернет;

Осигурено пътуване от София до дома на клиента;

Възможност да се запознаете с немската култура.

Повече информация за обгрижваните лица:

Клиентът има обща старческа слабост, деменция и е претърпял инфаркт. Не чува добре, използва очила. Инконтинентен е и има смяна на памперси. Придвижва се с ролатор и инвалидна количка. Спи в медицинско легло. Храни се самостоятелно. Няма нощни ставания. Господинът живее със своята мила съпруга, която се грижи за домакинството.

Задължения и отговорности:

Организация на дневен режим;

Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Организация на прием на лекарства.

Изисквания към кандидатите:

Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и водене на домакинство;

Добри познания по немски език;

Коректност и лоялност;

Комуникативност и отговорност.

За да кандидатствате, моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: СН3707) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Заплащане: 2640,37 лв

Град: Всички

Телефон: 028321040

Имейл: ads@eps-jobs.bg

Лице за контакти: Драгомир Иванов