Обяви за работа в Шумен от bg-rabota.com

Обяви за работа

Болногледач за района на Dettingen, Германия

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 04.06.2021 , разгледана 2377 пъти

За наши клиенти в Dettingen търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора и добри познания по немски език.

Предлагаме:

Стартова дата: 14.06.2021 г. дългосрочно /стартовата дата се уточнява/

Много добро възнаграждение в размер на 2542,58 лв. (1300 евро) нето

Обгрижва се госпожа на 86 години, 163 см, 63 кг, която живее сама в жилище 100 кв.м. в центъра на населеното място. Страда от обща старческа слабост и полиневропатия, нестабилна е при придвижване, ползва проходилка. Има нужда от подадена ръка при изправяне. Храни се напълно самостоятелно. Няма нощно ставане. Ползва памперс само при малка нужда. Има нужда от помощ в домакинството, ежедневната хигиена, къпането.

Задължения и отговорности:

Цялостна поддръжка на домакинството

Периодично пазаруване за нуждите на домакинството

Приготвяне на храна

Ежедневна лична хигиена

Изисквания към кандидатите:

Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и водене на домакинство

Добри познания по немски език

Коректност и лоялност

Комуникативност и отговорност

Свободно време: по уговорка със семейството

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите следния код АБ 916 и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:

Юро Персонал Сервиз

02 832 10 40/02 49 42 276

Заплащане: 2542.58 лв

Град: Всички

Телефон: 028321040

Имейл: ads@eps-jobs.bg

Лице за контакти: Драгомир Иванов